Produkty

Rozwiązania

Baza wiedzy


Fartuch ochronny dla pracowników stoiska rybnego

Wymiary: długość - 115cm, szerokość - 90cm 

 

 

 

 

Szczegóły produktu: 


 

Fartuch ochronny dla pracowników stoiska rybnego

Fartuch przeznaczony jest do prac w przemyśle spożywczym i rybnym. Chroni pracownika przed zabrudzeniem podczas wykonywania zadań na stoisku rybnym. Fartuch posiada wzmocnienie okrągłe (dodatkowa warstwa tkaniny) na wysokości klatki piersiowej i brzucha. Na pasku szyjnym znajduje się klamerka, która umożliwia regulację długości fartucha, w zależności od potrzeb.

Fartuch wykonany jest z dzianiny poliestrowej powleczonej polichlorkiem winylu + poliuretan. Fartuch odporny jest na działanie wody, tłuszczów, soków trawiennych, enzymów oraz środków dezynfekujących. Produkt spełnia europejskie normy: PN-EN 340 i PN-EN 343, ponadto tkanina została przebadana pod względem wytrzymałości na niską temperaturę do -50°C.

Wymiary: długość - 115cm, szerokość - 90cm.

Kolor: żółty, niebieski

 

Szybki kontakt

AKWATECH SYSTEMY Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Serbska 4
61-696 Poznań
tel. +48 61 8202011
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria zdjęć

Newsletter

Subskrybuj

Przeczytanie naszego newslettera zajmie Ci zaledwie kilka minut, dzięki którym będziesz na bieżąco. Wybierz grupy tematyczne, które mogą Cię zainteresować:
I agree with the Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych (kliknij szczegóły).

Współpraca

     Sklep z gotowymi rozwiązaniami do napowietrzania stawów i oczek wodnych.