Ubezpieczenie przedłużonej ochrony dla dmuchaw membranowych oferowanych przez firmę Akwatech Systemy stanowi unikalne na polskim rynku rozwiązanie ubezpieczeniowe. Nasza firma jako pierwsza i jedyna w branży proponuje swoim klientom możliwość przedłużenia ochrony, dzięki czemu podkreślamy jeszcze bardziej duże zaangażowanie we wspólny rozwój i pozostajemy atrakcyjnym i profesjonalnym partnerem dla naszych klientów.

Na czym polega ubezpieczenie przedłużonej ochrony?

Dzięki unikalnemu, „szytemu na miarę” produktowi nasze dmuchawy są ubezpieczone na wypadek awarii już od następnego dnia po zakończeniu gwarancji producenta, przez kolejne 24 miesiące! W ramach wspomnianej ochrony urządzenia, które ulegną awarii, będą naprawiane w ramach sumy ubezpieczenia bądź - w przypadku szkody całkowitej - wymienione na nowe. Szczegółowe informacje na temat zakresu ochrony można znaleźć w załączonych dokumentach lub dzwoniąc pod numer 22 185 50 66.

Jak przedłużyć ochronę?

Wraz z każdym potwierdzeniem zamówienia na wybrane dmuchawy otrzymacie Państwo link do formularza. Podając podstawowe dane, w przeciągu kilku minut przystąpicie do ubezpieczenia:

 

Dokumenty do pobrania:
 

Partnerzy programu:

Ubezpieczyciel TU Europa S.A.

http://tueuropa.pl

Jeden z największych ubezpieczycieli działających na rynku polskim. Doświadczenie zdobywane od ponad 20 lat. O stabilności firmy świadczą doskonałe wyniki finansowe oraz stabilni międzynarodowi udziałowcy.

 

ZZ Brokers

http://zzbrokers.pl

Firma brokerska, której właścicielem i założycielem jest Zbigniew Zieliński, związany z polskim rynkiem ubezpieczeń od ponad 20 lat. Firma ZZ Brokers specjalizuje się w programach ubezpieczeniowych wspierających rozwój biznesu u swoich klientów (np. polisy przedłużonej ochrony czy polisy grupowe) oraz w ubezpieczeniach finansowych wykorzystywanych jako zabezpieczenia kontraktów i przetargów http://gwarancjeprzetargowe.pl.

 

 

Szybki kontakt

AKWATECH SYSTEMY Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Serbska 4
61-696 Poznań
tel. +48 61 8202011
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria zdjęć

Newsletter

Subskrybuj

Przeczytanie naszego newslettera zajmie Ci zaledwie kilka minut, dzięki którym będziesz na bieżąco. Wybierz grupy tematyczne, które mogą Cię zainteresować:
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych (kliknij szczegóły).

Współpraca

     Sklep z gotowymi rozwiązaniami do napowietrzania stawów i oczek wodnych.