Produkty

Rozwiązania

Baza wiedzy

Konferencja Licheń 2013r.

W dniach 6-8 lutego 2013 w Hotelu Atut – Wielkopolskim Centrum Konferencyjnym w Licheniu Starym odbyła się XVIII Krajowa Konferencja Hodowców Karpia oraz Szkolenie Producentów Ryb organizowane przez Polskie Towarzystwo Rybackie.

Podczas konferencji przedstawiciele AKWATECH doradzali zainteresowanym hodowcom w sprawie systemów napowietrzania. Rozmowy dotyczyły głównie potrzeby napowietrzania na magazynach i stawach karpiowych za pomocą rusztów napowietrzających i dmuchaw bocznokanałowych FPZ.  Dużym zainteresowaniem cieszyły się także dyfuzory rurowe AT 32/1000/B i dmuchawy membranowe stosowane w transporcie ryb oraz w basenach do sprzedaży.

Dziękujemy wszystkim Państwu za wizytę na naszym stoisku. Cenimy sobie możliwość spotkania i dyskusji w przemiłej atmosferze. Z rozmów z Państwem wynikało, ze nasze systemy sprawdzają się znakomicie na hodowlach od wielu lat. Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy do współpracy. Mamy nadzieję, że rozmowy zaowocują profesjonalnym wyposażeniem hodowli w systemy napowietrzania.

Konferencja Licheń 2013r.  Konferencja Licheń 2013r.

Konferencja Licheń 2013r.

Konferencja Licheń 2013r.

Konferencja Licheń 2013r.

Konferencja Licheń 2013r.

 

Szybki kontakt

AKWATECH SYSTEMY Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Serbska 4
61-696 Poznań
tel. +48 61 8202011
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria zdjęć

Newsletter

Subskrybuj

Przeczytanie naszego newslettera zajmie Ci zaledwie kilka minut, dzięki którym będziesz na bieżąco. Wybierz grupy tematyczne, które mogą Cię zainteresować:
I agree with the Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych (kliknij szczegóły).

Współpraca

     Sklep z gotowymi rozwiązaniami do napowietrzania stawów i oczek wodnych.