Produkty

Rozwiązania

Baza wiedzy

IXI Krajowa Konferencja Hodowców KarpiaW dniach 19-21 lutego 2014 w Hotelu Atut – Wielkopolskim Centrum Konferencyjnym w Licheniu Starym odbyła się XIX Krajowa Konferencja Hodowców Karpia oraz Szkolenie Producentów Ryb organizowane przez Polskie Towarzystwo Rybackie.

 

Przy stoisku AKWATECH rozmowy dotyczyły głównie potrzeby napowietrzania na magazynach i stawach karpiowych za pomocą rusztów napowietrzających i dmuchaw bocznokanałowych FPZ. 

Potwierdzają Państwo, że nasze systemy napowietrzania pracują i świetnie się sprawdzają na hodowlach już od wielu lat. Dziękujemy wszystkim Państwu za zaufanie oraz wizytę na naszym stoisku. Mamy nadzieję, że prowadzone rozmowy zaowocują współpracą. Serdecznie zapraszamy.

  IXI Krajowa Konferencja Hodowców Karpia

IXI Krajowa Konferencja Hodowców Karpia

IXI Krajowa Konferencja Hodowców Karpia

IXI Krajowa Konferencja Hodowców Karpia

Szybki kontakt

AKWATECH SYSTEMY Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Serbska 4
61-696 Poznań
tel. +48 61 8202011
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria zdjęć

Newsletter

Subskrybuj

Przeczytanie naszego newslettera zajmie Ci zaledwie kilka minut, dzięki którym będziesz na bieżąco. Wybierz grupy tematyczne, które mogą Cię zainteresować:
I agree with the Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych (kliknij szczegóły).

Współpraca

     Sklep z gotowymi rozwiązaniami do napowietrzania stawów i oczek wodnych.