Produkty

Rozwiązania

Baza wiedzy

 

ZOBACZ, CO JESZCZE MOŻNA WYCZAROWAĆ Z BĄBELKÓW

 

Dekoracje wodne Akwatech

 

Do współpracy zapraszamy projektantów dekoracji wodnych oraz wszystkich, którzy chcą wyposażyć nowoczesne wnętrze w elementy dekoracyjne z użyciem napowietrzonej wody.

Przykładowe produkty do tworzenia dekoracji wodnych:

 

Dyfuzory Akwatech:

Dyfuzory membranowe i rurowe Akwatech

Dmuchawy membranowe:

Dmuchawy napowietrzające w ofercie Akwatech

 

Doradzimy, dobierzemy - możesz na nas liczyć.

Gwarantujemy atrakcyjne warunki handlowe oraz pełne wsparcie merytoryczne. Służymy naszą wiedzą i ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.

 

 

Bąbelki są nie tylko domeną stawów, jezior i oczek wodnych. Zamykamy je w dużo mniejszych powierzchniach, nadając tym samym oryginalny wygląd wnętrzom. Choć napowietrzanie i dyfuzory brzmią technicznie i naukowo, znajdują swe zastosowanie tam, gdzie estetyka i kreatywność są pożądane. Współpracując z nami i korzystając z naszego bogatego doświadczenia, wielu projektantów wnętrz i producentów wyposażenia może zaoferować swoim klientom pomysłowe aranżacje.


Napowietrzanie wody w zbiornikach zamkniętych przezroczystych o różnych kształtach jest jednym z ciekawszych elementów dekoracyjnych wyposażenia wnętrz.
Firma nasza jest doświadczonym partnerem dla projektantów i producentów wyposażenia wnętrz wysokiego standardu. Nasza specjalizacja w systemach napowietrzania wody, szeroki asortyment dyfuzorów i źródeł powietrza, pozwala na dość swobodne komponowanie dekoracji wodnych oraz akwariów. W ofercie swojej opieramy się na współpracy z renomowanymi firmami światowymi, niemiecką i japońską gwarantując wysoki standard wyposażenia.

 

Szybki kontakt

AKWATECH SYSTEMY Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Serbska 4
61-696 Poznań
tel. +48 61 8202011
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria zdjęć

Newsletter

Subskrybuj

Przeczytanie naszego newslettera zajmie Ci zaledwie kilka minut, dzięki którym będziesz na bieżąco. Wybierz grupy tematyczne, które mogą Cię zainteresować:
I agree with the Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych (kliknij szczegóły).

Współpraca

     Sklep z gotowymi rozwiązaniami do napowietrzania stawów i oczek wodnych.