Produkty

Rozwiązania

Baza wiedzy

Termy Maltańskie w PoznaniuJuż od kilkunastu miesięcy staraliśmy się relacjonować Państwu przebieg budowy Term Maltańskich w Poznaniu. Wreszcie nadeszła długo oczekiwana chwila by napisać: Termy Maltańskie otwarte! Kto zdobył wejściówkę ten spieszył się na uroczyste otwarcie Term Maltańskich. Poznań długo musiał czekać na własny aquapark, więc feta z tej okazji musiała być na miarę stolicy Wielkopolski.

Nie zabrakło tańca w przezroczystych kulach oraz z ogniem. Brawami publiczność nagradzała skoki do wody oraz pokaz pływania synchronicznego. Niepowtarzalny był również występ zespołu ArtColorBalet. A na zakończenie wieczoru, przed budynkiem term, zaprezentowano tańczące fontanny.

Wcześniej biskup Grzegorz Balcerek, w towarzystwie ks. prałata Pawła Deskura i ks. Szymona Nowickiego, duszpasterza sportowców, poświęcił obiekt.

- To sukces wielu osób, nasz wspólny - podkreśliła Magdalena Wesołowska, prezes spółki Termy Maltańskie.

Prezydent Ryszard Grobelny przypomniał, że sukcesy polskich pływaków zaczęły się w Poznaniu - olimpijczycy Artur Wojdat i Rafał Szukała również byli obecni na wczorajszej uroczystości. Prezydent ma nadzieję, że to właśnie tutaj kolejny sportowcy będą zdobywać olimpijskie szlify. A Krzysztof Usielski, prezes Polskiego Związku Pływackiego pochwalił Poznań, że przygotowując się do Euro, nie zapomina o innych dyscyplinach.

- Poznaniacy wymarzyli sobie Termy Maltańskie - stwierdził prezydent, chwaląc M. Wesołowską za wykonaną pracę. Doceniono nie tylko panią prezes, ale także wykonawcę firmę Alstal, którą wyróżniono tytułem bene meritus (dobrze zasłużony).

Nie obyło się jednak bez zgrzytów. Występ ArtColor-Balet miał poślizg (kłopoty z muzyką). A prowadząca imprezę wraz z Bartłomiejem Jędrzejakiem Omenaa Mensah kilka razy myliła nazwiska gości (m.in. A. Wojdata i K. Usielskiego).

Źródło:

Bogna KisielGłos Wielkopolski

 

Otwarcie Term Maltańskich w Poznaniu

 

Zainteresowanych atrakcjami i cennikiem zapraszamy na stronę Term Maltańskich

Szybki kontakt

AKWATECH SYSTEMY Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Serbska 4
61-696 Poznań
tel. +48 61 8202011
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria zdjęć

Newsletter

Subskrybuj

Przeczytanie naszego newslettera zajmie Ci zaledwie kilka minut, dzięki którym będziesz na bieżąco. Wybierz grupy tematyczne, które mogą Cię zainteresować:
I agree with the Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych (kliknij szczegóły).

Współpraca

     Sklep z gotowymi rozwiązaniami do napowietrzania stawów i oczek wodnych.