O firmie

Spółka Akwatech działa 

już ponad 35 lat

About Us
dyfuzor dyskowy

W czasie tych 35 lat wyspecjalizowaliśmy się w tematyce napowietrzania wody i ścieków. Udało nam się stworzyć grupę wykwalifikowanych specjalistów w tych dziedzinach, dzięki czemu nasi klienci oraz partnerzy otrzymują szerokie wsparcie merytoryczne i techniczne. Przez 35 lat działalności AKWATECH zgromadził na swoim koncie kilka nagród oraz wyróżnień, stworzył wysokiej jakości ofertę, i co najważniejsze, cieszy się uznaniem i zaufaniem zarówno polskich jak i zagranicznych przedsiębiorców.

 

W ramach podsumowania naszej ponad trzydziestopięcioletniej działalności, cieszymy się ze wspaniałej kondycji firmy. Przy tej okazji pragniemy też wyrazić wdzięczność naszym partnerom i klientom, którzy doceniając nasze wysiłki są z nami na co dzień.


Wszystkim naszym Klientom i Partnerom handlowym dziękujemy za dotychczasową współpracę i z radością oczekujemy kolejnych lat dobrego wspólnego działania.

Już od ponad 35 lat firma AKWATECH działa na rzecz ochrony środowiska, a w szczególności rozwiązuje problemy gospodarki wodnej i ściekowej.

 

Naszą specjalnością są systemy drobnopęcherzykowego napowietrzania wody i ścieków. Duży asortyment oferowanych produktów oraz elastyczność rozwiązań pozwala na wyposażenie każdego obiektu, niezależnie od jego wielkości i potrzeb.

 

Przy projektowaniu systemów napowietrzania uwzględniamy wszystkie czynniki mające wpływ na efektywność natleniania.

 

Ponadto, w trosce o interes klienta, nasze rozwiązania umożliwiają ograniczenie zbędnych kosztów przy finansowaniu inwestycji oraz zapewniają niezawodną i długą pracę systemu.

 

Chętnie odwiedzamy naszych klientów na obiektach. Pozwala nam to poznać specyfikę obiektu i jego potrzeby, dostosować się do nich oraz przedyskutować różne koncepcje rozwiązań systemów napowietrzania.

Services

Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację systemów napowietrzania,
w tym:

analizę

wnikliwą analizę potrzeb i możliwości techniczno-ekonomicznych

projektowanie

projektowanie i wykonanie systemu napowietrzania dla obiektów nowych oraz modernizowanych

współpracę

współpracę w zakresie doboru systemu napowietrzania z uwzględnieniem charakterystyki danego obiektu

montaż

montaż napowietrzania oraz nadzór nad rozruchem

Ofertę naszą kierujemy głównie do:

Step
projektantów oczyszczalni ścieków
Step
producentów i wykonawców oczyszczalni ścieków
Step
osób odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie procesu biologicznego oczyszczania ścieków
Step
hodowców ryb
Step
sprzedawców żywej ryby
Step
instytucji zarządzających jeziorami, kąpieliskami
Step
właścicieli stawów, oczek wodnych