Subheadline

Dlaczego my?

Doskonale wiemy, że nie jesteśmy jedyną firmą w branży. I dobrze. To pozwala nam pozytywnie wyróżniać się na tle konkurencji.

 

 

Dlaczego miałbyś zaufać właśnie nam?

Jesteśmy doświadczeni

„Doświadczenie” to słowo, które pojawia się w opisie co drugiej firmy. W naszym przypadku doświadczenie to ponad 30-letnia działalność. Zaczynaliśmy w czasach, gdy ochrona środowiska nie była przejawem mody bądź łatwego źródła pieniędzy. Od ponad dwóch dekad zgłębiamy tajniki naszej branży. Ogromna liczba klientów to setki wykonanych projektów oraz sprawdzonych rozwiązań. Nasze doświadczenie to dla Ciebie najlepsza gwarancja jakości.

Działamy bez pośpiechu

Wielu mówi, że czas to pieniądz. My działamy bez pośpiechu. Poświęcamy naszym klientom mnóstwo czasu. Tylko w ten sposób możemy poznać ich potrzeby i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Niezależnie od tego czy zadzwonisz, czy też my odwiedzimy Ciebie, pośpiech, to ostatnia rzecz, która będzie nam towarzyszyć.

Dbamy o detale

Nie tworzymy projektów technologicznych siedząc za biurkiem. Projekt to ostatnie ogniwo w łańcuchu, na który składa się mnóstwo zadanych pytań, wizyty w Twojej lokalizacji, wnikliwa analiza Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Tak pieczołowite przygotowanie projektu zagwarantuje Ci rozwiązanie, którego potrzebujesz, w cenach, które zaakceptujesz.

Umiemy słuchać

Posiadamy ogromną wiedzę, ale nie jesteśmy wszechwiedzący. Umiemy słuchać naszych klientów. Nie dopasowujemy klientów do gotowych rozwiązań – wręcz przeciwnie. Najważniejsze są Twoje potrzeby. Zadajemy mnóstwo pytań, oglądamy lokalizację, a dopiero później proponujemy najlepsze możliwe rozwiązanie. A Ty? Zawsze masz wybór. Jeśli powiesz nie - będziemy działać dalej.

Szanujemy klientów

Dla nas każdy klient jest ważny. Jeśli obawiasz się, że Twoje zapytanie ofertowe zginie w morzu innych spraw tylko dlatego, że masz drobny problem - będziesz mile zaskoczony. Nasze dotychczasowe realizacje to nie tylko złożone systemy napowietrzania na skalę przemysłową. Lista naszych klientów jest bardzo długa i dużo miejsca na niej zajmują osoby prywatne i niewielkie firmy.

Tworzymy z wyobraźnią

Kreatywność jest domeną nie tylko świata sztuki czy reklamy. Chociaż systemy napowietrzania czy dyfuzory to określenia techniczne, nasza działalność opiera się nie tylko na analizach i kalkulacjach, ale też wyobraźni. Tworzymy nie tylko systemy napowietrzania schowane pod powierzchnią wody, ale i oryginalne dekoracje z bąbelkami, które są ozdobą wielu pomieszczeń firmowych czy też domowych. A może masz jeszcze inny pomysł na bąbelki?

Gwarantujemy atrakcyjne warunki handlowe oraz pełne wsparcie merytoryczne.

Służymy naszą wiedzą i ponad trzydziestoletnim doświadczeniem.

Doradzimy, dobierzemy - możesz na nas liczyć.