Treści informacyjne
Kategorie produktów
Produkty on-line
Subheadline

Dlaczego my?

Doskonale wiemy o tym, że nie jesteśmy jedyną firmą w branży. I dobrze. To pozwala nam pozytywnie wyróżniać się na tle konkurencji.


Dlaczego miałbyś zaufać właśnie nam?

Jesteśmy doświadczeni

„Doświadczenie” to słowo, które pojawia się w opisie co drugiej firmy. W naszym przypadku doświadczenie to ponad 30-letnia działalność. Zaczynaliśmy w czasach, gdy ochrona środowiska nie była przejawem mody bądź łatwego źródła pieniędzy. Od ponad dwóch dekad zgłębiamy tajniki naszej branży. Ogromna liczba klientów to setki wykonanych projektów i sprawdzonych rozwiązań. Nasze doświadczenie to dla Ciebie najlepsza gwarancja jakości.

Działamy bez pośpiechu

Wielu mówi, że czas to pieniądz. My działamy bez pośpiechu. Poświęcamy naszym klientom mnóstwo czasu. Tylko w ten sposób możemy poznać ich potrzeby i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Niezależnie od tego czy zadzwonisz, czy też my odwiedzimy Ciebie, pośpiech, to ostatnia rzecz, która będzie nam towarzyszyć.

Dbamy o detale

Nie tworzymy projektów technologicznych siedząc za biurkiem. Projekt to ostatnie ogniwo w łańcuchu, na który składa się mnóstwo zadanych pytań, wizyty w Twojej lokalizacji, wnikliwa analiza Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Tak pieczołowite przygotowanie projektu zagwarantuje Ci rozwiązanie, którego potrzebujesz, w cenach, które zaakceptujesz.

Umiemy słuchać

Posiadamy ogromną wiedzę, ale nie jesteśmy wszechwiedzący. Umiemy słuchać naszych klientów. Nie dopasowujemy klientów do gotowych rozwiązań – wręcz przeciwnie. Najważniejsze są Twoje potrzeby. Zadajemy mnóstwo pytań, oglądamy lokalizację, a dopiero później proponujemy najlepsze możliwe rozwiązanie. A Ty? Zawsze masz wybór. Jeśli powiesz nie - będziemy działać dalej.

Szanujemy klientów

Dla nas każdy klient jest ważny. Jeśli obawiasz się, że Twoje zapytanie ofertowe zginie w morzu innych spraw tylko dlatego, że masz drobny problem - będziesz mile zaskoczony. Nasze dotychczasowe realizacje to nie tylko złożone systemy napowietrzania na skalę przemysłową. Lista naszych klientów jest bardzo długa i dużo miejsca na niej zajmują osoby prywatne i niewielkie firmy.

Tworzymy z wyobraźnią

Kreatywność jest domeną nie tylko świata sztuki czy reklamy. Choć systemy napowietrzania czy dyfuzory to określenia techniczne, nasza działalność opiera się nie tylko na analizach i kalkulacjach, ale też wyobraźni. Tworzymy nie tylko systemy napowietrzania schowane pod powierzchnią wody, ale i oryginalne dekoracje z bąbelkami, które są ozdobą wielu pomieszczeń firmowych czy też domowych. A może masz jeszcze inny pomysł na bąbelki?